Kinderen nemen een belangrijke plek in in de Dominicus. Iedere week is er – als de toespraak gehouden wordt – een kindernevendienst voor kinderen van 4 tot 12 jaar die aansluit bij het thema van de dienst.. Er is een crèche voor de allerkleinsten, er is een catechese-groep voor kinderen vanaf 10 jaar en er is een jongerengroep. Tijdens de diensten brengen de kinderen het brood en wijn mee naar binnen en helpen het te delen. Tijdens de Veertigdagentijd zijn er verschillende bijzonderheden.
5 Maart: Rondom de kerk wordt een sponsorloop gehouden! Met aanmoedigingen, heel veel rondjes rondom de kerk en hopelijk een mooie opbrengst voor ontheemde jongeren in Aleppo.
Voor de jongeren (vanaf 12 jaar):
17 Maart – Vrijdag 17 maart gaan we weer samen koken en eten in de keuken van de Dominicus. Daarna kiezen en kijken we een film die gaat over ‘strijd’. Juut, Astrid en Luuk zijn er ook bij. Je mag een vriend of vriendin meenemen. We beginnen om 5 uur met koken en om half 9 gaan we weer naar huis. Welkom! (ook als je de vorige keer niet bent geweest)! Geef je even op via de groepsapp of bij astrid-philips@hotmail.com of 06 21 69 54 72
26 Maart: Kindergroetenactie. In samenwerking met Amnesty worden er tekeningen gemaakt voor vluchtelingen.
9 April: Palmzondag. Palmstokken worden versierd en er een optocht met de Palmpasenstokken.
15 April Paaswake. Voorafgaand aan de Paaswake nodigen we de jongeren van de klassen 1 tot en met 4 van het Voorgezet Onderwijs uit om iets te eten, een paasvuur te stoken en te helpen bij de viering.
16 April: Pasen. Er is een kindernevendienst, brood en wijn wordt gedeeld en aan het eind van de dienst delen de kinderen de bloemen uit die in de kerk staan, meegebracht op Goede Vrijdag. Iedereen gaat naar huis met een of meerdere bloemen.
Volg ons op