foto-links

raamdom-gr

Leistra en van Baest: Harry Bannink – Goeie vrienden laat je niet alleen

Datum/Tijd
zo 25-07-2021 / 15:00 - 16:30


LEISTRA EN VAN BAEST LIVE MET GEITENBREIERSCOMBO

Zondag 25 juli om 15.00 uur keert Leistra & Van Baest terug in de Dominicuskerk in Amsterdam met een gloednieuw programma: Goeie vrienden laat je niet alleen!
De tijdloze muziek van Harry Bannink, op schitterende teksten van Annie M.G. Schmidt, Willem Wilmink, Hans Dorrestijn, Friso Wiegersma, Eli Asser, Ivo de Wijs, Rob Chrispijn, Jan Boerstoel en Ted van Lieshout.

Dit keer staan Jelle Leistra en Arjan van Baest er niet alleen voor: zij omringen zich met een heus geitenbreierscombo, met Leo van Lierop op accordeon, Fons Toonen op contrabas en Hans Raaijmakers op slagwerk. Het wordt weer een middag vol momenten van herkenning met liedjes uit Ja zuster nee zuster, maar ook minder bekende pareltjes uit programma’s zoals Pubertijd en De Taalstraat.

Uiteraard volgen wij te allen tijde de geldende coronaregels, bezoekers (maximaal 150) zullen een vaste zitplaats hebben op 1,5m afstand. Daarom verzoeken we u ook graag om vooraf te reserveren en kaartjes aan te schaffen via
deze link: https://www.cangotickets.com/arjanvanbaest/
Kaartjes zijn € 10,00.
Wij hopen u te mogen ontmoeten op 25 juli, we kijken ernaar uit!