foto-links

raamdom-gr

(Geen)Verkiezing Beleidsraad Dominicuskerk

Op 24 november 2019 vindt er géén verkiezing plaats voor de Beleidsraad van de Dominicus.

Na alle inspanningen van de Verkiezingscommissie, de Beleidsraad en anderen om kandidaat-Beleidsraadsleden te vinden zijn we heel blij te kunnen melden dat er twee mensen zijn die zich daarvoor beschikbaar hebben gesteld. Dat betekent dat er zondag 24 november geen verkiezingen gehouden zullen worden. Verdere mededelingen volgen binnenkort vanuit de Beleidsraad. Maar we willen alvast de leden van de Verkiezingscommissie, Tineke Dijkstra en Jop Mendelts, van harte bedanken voor hun werkzaamheden.

De Beleidsraad.

Op 24 november a.s. vindt er een verkiezing plaats voor de Beleidsraad van de Dominicus.

De Beleidsraad is een groep mensen die verantwoordelijkheid draagt voor de koers, de contacten, het werkgeverschap en de financiën van onze Dominicusgemeente. Wij zijn op zoek naar enthousiaste en betrokken Dominicusgangers die een bijdrage willen leveren aan het beleid van de Dominicuskerk. Mensen die meedenken met werkgroepen, aanzet geven tot nieuwe ontwikkelingen, die praktisch regelen combineren met vooruitzien en besluiten. Kortom een veelzijdige functie! Aanstelling in de beleidsraad is voor 4 jaar. Met de goed ingewerkte collega bestuurders worden de portefeuilles verdeeld.

Informatie over de beleidsraad en de functie kunt u vragen bij Jop Mendelts of Tineke Dijkstra, zij staan na de dienst voor het podium. U kunt ook mailen naar jopmendelts@telfort.nl of tineke-dijkstra@live.nl Heeft u belangstelling: laat het ons weten!